Zofia Life Coach

Terapia emocji

Poznanie siebie i umiejętność nazywania tego, co się odczuwa w danym momencie, znacząco wpływa na komfort życia i budowanie relacji z innymi osobami. Terapia emocji pomaga w poradzeniu sobie w sytuacjach, które do tej pory były zbyt stresujące, denerwujące czy przerażające, by samemu sobie z nimi poradzić. Samodzielna regulacja swojego wnętrza jest możliwa dzięki odpowiednim ćwiczeniom, które można poznać na sesjach. Jeśli czujesz, że tego rodzaju rozwiązania pozwoliłyby Ci czuć się i funkcjonować lepiej, sprawdź koniecznie szczegóły mojej oferty.

Regulacja emocji w sytuacjach stresowych

Ciągły stres, który towarzyszy prawie codziennie każdemu z nas wpływa na powstawanie zaburzeń psychicznych, w tym depresji. Żeby przeciwdziałać negatywnym skutkom zmęczenia, życia w biegu i zmartwień, warto poznać techniki umożliwiające regulację odczuć w trudnych sytuacjach. Nie jest to proste bez pomocy specjalisty, w związku z tym niewielki procent Polaków osiąga tę umiejętność samodzielnie.

Terapia, która ma pozytywny wpływ nie tylko na umysł, ale i ciało

Zapanowanie nad swoim wnętrzem pozwala łatwiej przetrwać stresogenne momenty i uporać się z natarczywymi myślami, które wpływają na pogorszenie nastroju i występowanie zaburzeń lękowych. Terapia emocji w moim gabinecie jest dostosowywana do konkretnych osób i problemów, z którymi muszą się mierzyć każdego dnia. Sesje poprawiają nie tylko stan psychiczny, ale wpływają też pozytywnie na sferę fizyczną, ponieważ obie te strony ludzkiej natury są ze sobą sprzężone i oddziałują na siebie nawzajem.

Zofia Guzy - life coach I counsellor

Zofia Guzy – life coach

Naucz się regulować emocje i żyj lepiej

Uczucie przytłoczenia, nieradzenie sobie z emocjami i stres prowadzący do zaburzeń nie muszą dyktować tego, jak ma wyglądać Twoje życie na co dzień. Odpowiednia terapia umożliwia właściwe reagowanie na konkretne sytuacje i redukowanie negatywnych odczuć. Wewnętrzna regulacja nie jest zależna od charakteru czy genów, można jej się nauczyć. Jeśli uważasz, że przydałaby Ci się taka umiejętność, zapraszam do kontaktu ze mną.