Zofia Life Coach

Psychoterapia dla par online

Zależy Ci na pielęgnowaniu relacji z partnerem? A może Twoje małżeństwo przechodzi właśnie poważny kryzys? Psychoterapia dla par online może okazać się dobrym rozwiązaniem. Spotkania ze specjalistą pomagają lepiej zrozumieć drugą połówkę, a do tego uczą skutecznej komunikacji. Regularne sesje to jeden ze sposobów na umocnienie związku. W tym miejscu skorzystasz z profesjonalnych konsultacji bez wychodzenia z domu. Sprawdź, jak to wygląda w praktyce!

Budowanie trwałej relacji

Terapia par służy budowaniu związków, które są satysfakcjonujące dla obu stron. Warto podkreślić, że nie trzeba czekać na kryzysowy moment, aby zgłosić się na sesję. Tutaj możecie pracować nad różnymi aspektami wspólnego życia. Zaliczamy do nich komunikowanie swoich potrzeb, wyrażanie uczuć i wprowadzanie nowych nawyków. Oferujemy bezpieczną przestrzeń do dialogu pod opieką specjalisty. Psychoterapia dla par jest prowadzona w przyjaznej atmosferze. Taka rozmowa może pomóc Ci wyciągnąć cenne wnioski dotyczące relacji.

Remedium na małżeński kryzys

Decyzja o rozpoczęciu psychoterapii często zapada w chwili potężnego kryzysu. W tej sytuacji sesje dla par mogą okazać się ostatnią deską ratunku. Oferujemy pomoc dla osób, które rozważają rozwód lub rozstanie po wielu latach wspólnego życia. Terapeuta pomaga znaleźć rozwiązanie problemu, dzięki czemu związek ma szansę przetrwać. Nie musisz obawiać się oceny. Zadbaj o relację z parterem lub partnerką i zgłoś się na spotkanie!

Najczęstsze powody rozpoczęcia terapii dla par

Kiedy warto zgłosić się na psychoterapię dla par? Najczęściej pomagamy osobom, które:

  • czują brak zaangażowania ze strony partnera; 
  • mają trudności w sferze seksualnej;
  • doświadczyły lub dopuściły się zdrady;
  • chciałyby poprawić komunikację z partnerem/partnerką;
  • pragną zbudować bliską i pełną zaufania relację;
  • szukają rozwiązań skomplikowanych rodzinnych problemów. 

To tylko kilka z wielu przykładów. 

Psychoterapia online dla par

Oferuję psychoterapię dla par online oraz dla jednej osoby będącej w związku jeśli jej partner ma opory przed pójściem na terapie. Taka forma konsultacji sprawia, że możesz poczuć się swobodnie i komfortowo podczas sesji. Co więcej, pozwala ona na połączenie się przez komunikator będąc w dowolnym miejscu w Polsce lub na świecie. Warto podkreślić, że zdalna terapia przynosi tak samo dobre efekty, jak standardowa rozmowa w gabinecie. Pomoc psychoterapeutyczna przez Internet pozwala również na zaoszczędzenie czasu. Chciałbyś popracować nad swoim związkiem? Nie zwlekaj z zapisaniem się na spotkanie i zadbaj o ważną dla Ciebie relację.