Zofia Life Coach
Ilustracja dla Coaching dla singli

Coaching dla singli

Coaching dla samotnych

Czy chcesz znaleźć partnera? Czy masz problem w znalezieniu tego właściwego? Chcesz kogoś poznać i nie wiesz jak za to się zabrać? Nie masz pojęcia, gdzie poznać dziewczynę, jak do niej zagadać? Nie wiesz jak się z kimś umówić? Na randce pocisz się i czujesz się jak sparaliżowany?

Zastanawiasz się, dlaczego dziewczyny, czy kobiety nie są Tobą zainteresowane? A może jesteś dziewczyną, której nikt nie zaprasza na randki? A jeśli nawet już się z kim spotkasz, to jakoś nigdy nie dochodzi do drugiej randki i wszystko szybko się urywa? Albo zawsze trafiasz na ten sam typ i mimo że od razu wiesz, że to nie dla Ciebie, znów ładujesz się w toksyczną znajomość. Coaching dla samotnych singli online jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem! Zofia Life Coach to nie tylko porady dotyczące tego, jak wejść w zdrowy związek i w jaki sposób szukać partnera, ale także indywidualna terapia nieśmiałości dla singli, która pozwala:
• wzmocnić Twoje poczucie własnej wartości,
• określić bariery i trudności, jakie napotykasz w relacjach,
• przyjrzeć się Twoim emocjom i schematowi tworzenia związków,
• zbudować plan działania i rozwijać umiejętności niezbędne do rozpoczynania nie tylko miłosnych, ale także wszystkich innych relacji.

Kluczem do stworzenia zdrowego związku jest poznanie siebie, zadbanie o własne granice i potrzeby obu stron. To także budowanie poczucia bliskości, szacunku oraz szczerości. Tego wszystkiego nauczysz się razem ze mną poprzez coaching dla samotnych singli online. Zapewniam, że zdobyta wiedza przyczyni się również do rozwoju Twojej samoświadomości, co przełoży się nie tylko na życie z partnerem, ale także inne płaszczyzny – np. na relacje zawodowe. Jeśli chcesz zmienić swoje życie na lepsze, terapia dla samotnych online jest dla Ciebie!

Terapia nieśmiałości

Jeżeli jesteś singlem, a nie chcesz nim być, zdecyduj się na coaching ze mną. Często popełniamy proste błędy, z których nie zdajemy sobie sprawy i w rezultacie zniechęcamy do siebie potencjalnego partnera, czy partnerkę. Z moją pomocą nauczysz się jak być osobą atrakcyjną dla płci przeciwnej, zrozumiesz, czego chcą kobiety, a co jest najważniejsze dla mężczyzn. Nauczę Cię pewności siebie w relacjach z płcią przeciwną. Zrozumiesz, dlaczego do tej pory nic nie wychodziło z Twoich znajomości, romansów czy związków.
Jedną z najczęstszych przeszkód, na jakie powołują się osoby pragnące miłosnej relacji, jest nieśmiałość. Niekiedy blokuje możliwość nawiązywania kontaktów, utrudnia publiczne wypowiadanie się, a także osiąganie sukcesów. Czasami wiąże się z przykrymi doświadczeniami z dzieciństwa. Być może byłeś kiedyś wyśmiewany przez rówieśników lub pomijany przez rodziców w dyskusjach? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość – to problem, z którym można walczyć!

Jeśli nie jesteś w stanie samodzielnie przełamać bariery wstydu, indywidualna terapia dla singli prowadzona pod kątem nieśmiałości jest dla Ciebie świetnym pomysłem! Dużą zaletą tego rozwiązania jest komfortowa rozmowa przez internet. Psychoterapia przez Skype nie wymaga wielkich przygotowań – wystarczy, że o umówionej porze połączysz się ze mną przez komunikator z najwygodniejszego dla siebie miejsca i rozpoczniemy wspólną pracę nad Twoim problemem.
Nieważne, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą, w ramach coachingu dla samotnych razem wypracujemy odpowiednie rozwiązanie, które pozwoli Ci otworzyć się na świat. Musisz pamiętać, że wstydliwość to nie choroba ani zaburzenie, ale cecha charakteru, którą z drobną pomocą możesz zmienić. Nie obiecuję, że efekt będzie natychmiastowy, bo to długotrwała praca nad sobą, która wymaga zaangażowania, ale z pewnością wskażę Ci właściwy kierunek.

Jeżeli chcesz nauczyć się jak zacząć nową znajomość, zgłoś się do mnie na sesje single coachingu. Jak chcesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie swojej „ drugiej połowy”, czekam na Twój telefon. Obiecuje, że nie będziesz miał/miała już problemów ze zdobywaniem nowych znajomości i poznawaniem interesujących Cię ludzi. Staniesz się inną, lepszą wersją siebie, która sprawnie będzie radziła sobie z problemami życia codziennego. Przestaniesz usprawiedliwiać swoje zachowania wrodzoną wstydliwością, a zaczniesz naprawdę działać!