Zofia Life Coach
Ilustracja dla Life coaching

Life coaching

Co to jest life coaching?

Life coaching to proces świadomego i aktywnego zmieniania swojego życia na lepsze. Dzięki pracy z „trenerem” będziesz rozwijał swoje możliwości i zdolności, tak aby osiągnąć wyznaczony cele i zrealizować swoje marzenia.

Jako life coach zmotywuję Cię, dodam odwagi i pomogę Ci byś przejął odpowiedzialność i kontrolę nad swoim życiem. Pokażę Ci drogę i przeprowadzę przez nią, abyś z miejsca, w którym teraz jesteś, stał się tym, kim zawsze chciałeś być. Dzięki sesjom ze mną lepiej poznasz samego siebie, zrozumieć co czujesz i czemu Twoje życie wygląda tak, jak wygląda. Z moją pomocą odkryjesz swój prawdziwy potencjał, swoje mocne strony, rozwiniesz swoje talenty i nauczysz się z nich w pełni korzystać.

Life coaching może dotyczyć różnych kwestii: braku pewności siebie, nieumiejętnosci radzenia sobie ze swoimi emocjami, depresji, niskiej samooceny, niezadowolenia z siebie, własnej kariery czy relacji w jakich jesteśmy. Często na sesje zgłaszają się osoby, które znalazły się na „życiowym zakręcie” i po prostu szukają pomocy. Life coaching również doskonale sprawdza się przy problemach fobii, braku motywacji, kłopotów finansowych, dylematach dotyczących związków z bliskimi, nieśmiałości, samotności, kłopotów w znalezieniu partnera i innych.

Rozwój osobisty

Life coaching jest nie tylko dla tych osób, które chcą się wydostać z życiowych tarapatów. Na sesje zapraszam również tych wszystkich, którzy osiągnęli już w swoim życiu wiele, ale ciągle maja apetyt na więcej. Life coaching to nauka samorozwoju, lekcja tego jak być jeszcze lepszym sobą. Najbardziej uzdolnieni sportowcy, mają trenerów, dzięki którym ich potencjał pozwala im sięgać po złoto.

Life coaching pomoże Ci odkryć właściwą dla Ciebie drogę

Chciałbyś zmienić swoje życie na lepsze i np. uwolnić się od uciążliwych stagnacji, problemów, stresów, przytłaczających emocji, zamartwiania się i leków lub odnaleźć motywację w dążeniu do określonego celu? W rozwiązaniu tych i wielu innych problemów codzienności pomoże Ci life coaching. W ramach prowadzonych online sesji poznasz przyczyny swoich niepowodzeń, a następnie otrzymasz wsparcie coacha w konsekwentnym realizowaniu życiowych postanowień. Ułatwi Ci to rozwój osobisty, który może dotyczyć wielu sfer życia, w tym też relacji z ludźmi z najbliższego otoczenia i samym sobą. Niezależnie od tego, czego konkretnie oczekujesz, możesz liczyć na moją pomoc!

Czym w praktyce jest life coaching online?

Sesje, które w formie online prowadzi profesjonalny life coach, staną się dla Ciebie wsparciem w radzeniu sobie z różnymi emocjami, osiąganiu postawionych celów czy pokonywaniu przeciwności losu. Będą wspomagać rozwój osobisty na wiele sposobów, w tym poprzez odkrywanie Twoich talentów i mocnych stron. Oprócz tego poznasz mechanizmy rządzące ludzkim zachowaniem, dzięki czemu łatwiej będzie Ci utrzymywać dobre relacje z innymi.

Oferowany przeze mnie life coaching jest dostępny w przystępnej cenie i prowadzony w formie online z wykorzystaniem takich programów, jak np. Skype, FaceTime czy WhatsApp. Jest to więc rozwiązanie wygodne dla osoby trenowanej przez coacha. Możesz brać udział w sesjach bez wychodzenia z domu, w przyjaznych dla siebie warunkach, skupiając się w pełni na rozwoju osobistym w obszarach:

– akceptacji siebie i bycie sobą,

– umiejętność podjęcia decyzji,

– rozwiązanie konfliktów,

– OCD,

– zdrowie psychiczne,

– odnalezienie radości w życiu,

stagnacja.

Life coaching online – w czym może Ci pomóc?

Zagadnień, z którymi life coach może Ci pomóc w czasie sesji online, jest mnóstwo. Niemal wszyscy ludzie mają bowiem jakieś problemy dotykające sfery ich życia codziennego. Zalicza się do nich m.in.:

– nieśmiałość,

– brak wiary we własne siły,

– fobie,

Każdy z nich stanowi blokadę dla rozwoju osobistego, której stawiasz czoła i pokonujesz biorąc udział w prowadzonych przeze mnie sesjach. Jakie są korzyści z coachingu? Przede wszystkim będziesz znów cieszyć się życiem, mając jednocześnie perspektywy na to, aby stale podnosić jego jakość.

Relacje z ludźmi

Wiele osób ma problemy z nawiązywaniem kontaktu i rozwiązywaniu konfliktów z innymi ludźmi. Life coaching relacji pomoże Ci w zidentyfikowaniu ich przyczyn. Jednak przede wszystkim na sesjach z coachem dowiesz się, w jaki sposób je rozwiązać, aby odbudowywać silne więzi np. z najbliższą rodziną, współpracownikami czy przyjaciółmi.

Jeśli natomiast masz trudności ze znalezieniem partnera lub partnerki i czujesz się samotnie, polecam Ci coaching dla singli. Na sesjach online, pokażę Ci czemu coś mogło pójść nie tak jakbyś chciał podczas prób nawiązania znajomości z płcią przeciwną. Nauczę Cię także, jak robić to skuteczniej, abyś zwiększył swoje szanse na osiągnięcie upragnionego celu – zbudowania związku na jakim Ci zależy.

Korzyści z sesji z life coachem w życiu zawodowym

Brak sukcesów związanych z karierą zawodową często jest efektem nieumiejętnej oceny własnego potencjału oraz mocnych i słabych stron. Ponieważ podczas sesji z life coachem poznasz samego siebie, będziesz mógł rozwijać się również na tym polu, mając większą szansę na sukces w pracy, o którym zawsze marzyłeś.

Jeśli natomiast czujesz wypalenie zawodowe lub przytłoczenie obowiązkami, pomoże Ci oferowana przeze mnie psychoterapia przez Skype. Prowadzę, jako psycholog, sesje online zajmując się rozwiązywaniem głębokich problemów osobistych natury emocjonalnej.