Zofia Life Coach
Ilustracja dla O mnie

O mnie

Nazywam się Zofia Guzy

Zofia Guzy - life coach I counsellor Przez ostatnie dziesięć lat pracowałam jako life coach w Londynie jako specjalista w dating coaching i relationship coaching (coaching związków). Tutaj też studiowałam life coaching i counseling. Mam zatem odpowiednie wykształcenie i doświadczenie.  Psychologia, rozwój osobisty od zawsze były moja pasją. Jako dziecko sama byłam osobą bardzo nieśmiałą i dzięki psychologii udało mi się to zmienić.

Life coaching to mój żywioł, pomogę Ci osiągnąć to, o czym zawsze marzyłeś, ale dotąd nie potrafiłeś po to sięgnąć. Spotkania ze mną zmienią Cię z „osoby, która chciałaby” w osobę, która potrafi, może i zdobywa to czego pragnie.

W 100 % możesz liczyć na moje wsparcie i zaangażowanie. Gwarantuje również pełną poufność i dyskrecję. Jestem osobą bardzo tolerancyjną, otwartą i empatyczną. Nie oceniam, niczego nie narzucam, nie stresuję. Każdego traktuję indywidualnie, z pełnym poszanowaniem dla jego wyjątkowości i wiarą w jego ogromny potencjał.

Ceny

Skontaktuj się ze mną i umówimy się na krótka niezobowiązująca rozmowę. Zobaczymy czy mogę Ci pomóc.

Tel; +48780908586

Każda sesja będzie trwała ok. 60 minut, a jej koszt to 150 PLN. Ilość sesji, ich częstotliwość, tempo naszej współpracy będzie zależały od Ciebie. Możemy kontaktować się telefonicznie, przez Skypa Facetime, WhatsApp albo osobiście w Oxford.

Skontaktuj się ze mną i umów na spotkanie. Jeśli masz jakieś pytania chętnie na nie odpowiem. Jeśli potrzebujesz więcej informacji po prostu porozmawiajmy.

Zapraszam,
Zosia