Zofia Life Coach
Ilustracja dla Coaching dla par

Coaching dla par

Każdy związek wymaga zaangażowania, kompromisów oraz empatycznej komunikacji. Jeśli chciałbyś zbudować wartościową relację, coaching dla par może okazać się pomocnym narzędziem. Spotkania opierają się na pracy z emocjami oraz blokującymi przekonaniami. W tym miejscu nauczysz się lepiej wyrażać swoje potrzeby. Celem naszych sesji jest zbudowanie zdrowej i trwałej więzi pomiędzy partnerami. Czasami wystarczy tylko kilka spotkań, aby znaleźć skuteczne rozwiązania. Potrzebujesz pomocy lub porady? Zaufaj specjalistce i umów się na rozmowę.

Coaching dla par, kiedy warto zdecydować się na sesje?

Profesjonalny coaching dla par często skutkuje:

  • rozwinięciem inteligencji emocjonalnej;
  • zrozumieniem potrzeb drugiej połówki;
  • uwolnieniem się od starych niesprzyjających schematów myślowych;
  • polepszeniem komunikacji w związku;
  • lepszym zarządzaniem emocjami.

Sesje pomagają nie tylko wyeliminować szkodliwe zachowania, ale również wprowadzić nowe nawyki. Do najpopularniejszych przyczyn spotkań zaliczamy częste kłótnie, odmienne wizje dotyczące życia rodzinnego, problemy z teściami lub różnice charakterów. Niektóre osoby zmagają się również z kryzysem po wielu latach spędzonych w szczęśliwym związku. Nie musi to jednak oznaczać końca pięknej długotrwałej relacji.

Oferuję również możliwość sesji indywidualnych dla jednej osoby w związku, która chce pracować nad swoimi problemami osobistymi lub nad poprawą swojej relacji z drugą osobą. Usługa ta jest dedykowana dla osób, które chcą pracować nad swoim rozwojem osobistym, aby stać się lepszym partnerem.

Doświadczony coach pomaga partnerom lepiej zrozumieć swoje potrzeby i oczekiwania. Tutaj znajdziesz wsparcie specjalisty online bez wychodzenia z domu. Zapraszam do kontaktu!