Zofia Life Coach
Ilustracja dla Coaching Relacji

Coaching Relacji

Coaching relacji

Charakter i jakość związków z bliskimi z innymi ma duży wpływ na jakość naszego życia. Niestety nasze relacje czy to z partnerem, znajomymi, współpracownikami czy tez szefem w pracy często są dla nas źródłem ogromnego stresu. Dlatego tez wiele osób decyduje się na wsparcie w postaci coachingu relacji z sobą i bliskimi lub psychoterapii dla par online. Spotkania ze specjalistą pozwalają na poukładanie sobie i rozwiązanie czasami trwających lata konfliktów. Terapia prowadzona przez psychologa to także dobre rozwiązanie dla małżeństw, które zmagają się z kryzysem i pragną uzdrowić swoją więź, korzystając z pomocy kogoś z zewnątrz.

Dzięki możliwości współpracy, jaką proponuje psychoterapeuta przez internet, uzyskanie efektywnego wsparcia stało się jeszcze prostsze. Pozwól rozkwitać Twoim relacjom z innymi ludźmi! Czasami tylko jedna sesja oraz skupienie się na sobie i swoich konkretnych trudnościach może rozwiązać Twoje problemy.

Czym jest coaching relacji?

Zastanawiałeś się kiedyś, co jest źródłem Twoich konfliktów z bliskimi? Dlaczego brakuje Ci asertywności? Dlaczego nie możesz znaleźć odpowiedniego partnera a jak już go znajdziesz to wszystko szybko się kończy? Dlaczego w Twoim małżeństwie zrobiło się nieciekawie i między Tobą a mężem lub żoną nie ma już takiej bliskości jak kiedyś? Proponowana terapia dla par i innych związków w formie online jest okazją do znalezienia odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące relacji międzyludzkich w Twoim życiu. Z coachingu relacji korzystają nie tylko maleństwa ale również single, rodzice pragnący lepszej relacji z dziećmi, znajomi, przyjaciele czy tez osoby chce rozwijać umiejętności interpersonalne w sferze zawodowej lub osoby mające problem z szefem. Budowanie trwałych związków, rozwiazywanie najróżniejszych konfliktów przy asyście psychologa– tym właśnie jest coaching dla par z sobą i bliskimi.

Spotkania online to bardzo dogodna forma terapii. Coach i psycholog to osoby towarzyszące klientowi w rozwiazywaniu konfliktów, czy tez w przełamywaniu barier, które blokują go w kontaktach z ludźmi. Coaching to również proces poznawania samego siebie. Rozwój osobisty i ugruntowanie poczucia własnej wartości stanowią bardzo ważne kwestie dla jakości stosunków międzyludzkich.

Co osiągniesz dzięki terapii dla małżeństw online?

Dynamika związku zmienia się z biegiem lat, a miłość partnerów jest nieustannie wystawiana na próbę. Powstają konflikty, spontaniczność i radość zostaje zaburzona. Zajmując się coachingiem relacji i psychoterapią, staram się pomoc para odnaleźć harmonie, zaufanie, nauczyć się porozumiewać konstruktywnie jak również pielęgnować I dbać o związek.

Przyczyny kryzysu czy konfliktu małżeńskiego mogą być różne. Wśród nich można wymienić:

  • odmienność potrzeb,
  • stres związany z pracą,
  • zbytnie skupienie się na sobie,
  • wychowywanie dzieci lub inne…

Przezwyciężenie owych trudności otwiera terapia dla małżeństw online. Psycholog dla par potrafi pomoc. Nawet jedna sesja może pomóc rozwiązać trwające lata problemy w związku.

Coaching relacji dla par i nie tylko

Profesjonalny coaching relacji nie dotyczy tylko coachingu dla par⁣, ale naszych wszystkich związków z innymi. Tak na polu prywatnym jak i zawodowym. Dotyczy naszych relacji z bliskimi np. rodziną, partnerem, dziećmi, przyjaciółmi lub znajomymi, sąsiadami, współpracownikami czy przełożonymi. Czasami te relacje nie są takie jak byśmy tego chcieli, nie czujemy się w nich komfortowo lub mamy jakiś konflikt i nie wiemy, jak do niego podejść i sobie z tym poradzić. Czasami po prostu chcemy polepszyć jakość tego kontaktu. Wielu z nas z kolejki nie ma zbyt wielu bliskich i znajomych, czuje się samotnie i chce to zmienić. Pomogę Ci znaleźć przyczynę Twoich kłopotów i znajdziemy ich rozwiązanie tak by Twoje relacje stały się bardziej harmonijne i satysfakcjonujące.

Nie możemy przy tym wszystkim zapomnieć o najważniejszej relacji z samym sobą. Pomogę Ci zaopiekować się oba. Zadbać o Twoje zdrowie emocjonalne i mentalne, pomogę zmotywować Cię do zadbania o Twoje zdrowie fizyczne.

Spotkali się, zakochali i żyli długo i szczęśliwie

Niestety taki scenariusz zdarza się najczęściej jedynie w hollywoodzkich filmach. Zarówno my jak i nasze związki zmieniają się z biegiem czasu. Nasze relacje z bliskimi rozwijają się, zmienia się ich dynamika i intensywność, ich charakter i głębia. Po jakimś czasie zawsze jest inaczej niż było na początku. Pytanie tylko czy sytuacja, w której się znaleźliście, Wam odpowiada? Jeśli nie, to jak byście chcieli, aby wyglądał wasz związek? Coaching pomoże Wam w odpowiedzeniu sobie na te i inne pytania związane z budowaniem trwałych związków.

Psychoterapia dla par jako odpowiedź na Twoje potrzeby

Zadaniem coacha czy psychologa jest poprowadzenie małżeństwa ku harmonijnej i satysfakcjonującej dla obu stron relacji. Z moim wsparciem poznasz schematy zachowań, które przyczyniają się do konfliktów między Wami I co ważne możesz tego dokonać we własnym domu dzięki Terapii online dla par i małżeństw. Odważ się na zmianę i podejmij psychoterapię, by odnaleźć szczęście z partnerem! Wspólny coaching to krok w kierunku lepszej jakości Waszego związku.