Zofia Life Coach
Ilustracja dla Coaching Relacji

Coaching Relacji

Coaching relacji

Charakter relacji z innymi ma duży wpływ na jakość naszego życia. Niestety nasze relacje czy to z partnerem, znajomymi, współpracownikami czy tez szefem w pracy często są dla nas źródłem ogromnego stresu. dlatego tez wiele osób decyduje się na wsparcie w postaci coachingu lub psychoterapii dla par online. Spotkania ze specjalistą pozwalają na poukładanie sobie i rozwiązanie czasami trwających lata konfliktów. Terapia prowadzona przez psychologa to także dobre rozwiązanie dla małżeństw, które zmagają się z kryzysem i pragną uzdrowić swoją więź.

Dzięki możliwości współpracy, jaką proponuje psychoterapeuta przez internet, uzyskanie efektywnego wsparcia stało się jeszcze prostsze. Pozwól rozkwitać Twoim relacjom z innymi ludźmi! Czasami tylko jedna sesja może rozwiązać twoje problem.

Czym jest coaching relacji?

Zastanawiałeś się kiedyś, co jest źródłem Twoich konfliktów z innymi? Dlaczego brakuje Ci asertywności? Dlaczego nie możesz znaleźć odpowiedniego partnera a jak już go znajdziesz to wszystko szybko się kończy? Dlaczego w twoim małżeństwie zrobiło się nieciekawie. Proponowana terapia dla par i innych relacji online jest okazją do znalezienia odpowiedzi na te pytania. Z coachingu relacji korzystają nie tylko maleństwa ale również single, rodzice pragnący lepszej relacji z dziećmi, znajomi, przyjaciele czy tez osoby chce rozwijać umiejętności interpersonalne w sferze zawodowej lub osoby mające problem z szefem. Budowanie trwałych związków, rozwiazywanie najróżniejszych konfliktów przy asyście psychologa– tym właśnie jest coaching dla par i innych relacji. Spotkania online to bardzo dogodna forma terapii. Coach i psycholog to osoby towarzyszące klientowi w rozwiazywaniu konfliktów, czy tez w przełamywaniu barier, które blokują go w kontaktach z ludźmi. coaching relacji to również proces poznawania samego siebie. Rozwój osobisty i ugruntowanie poczucia własnej wartości stanowią bardzo ważne kwestie dla jakości stosunków międzyludzkich.

Co osiągniesz dzięki terapii dla małżeństw online?

Dynamika związku zmienia się z biegiem lat, a miłość partnerów jest nieustannie wystawiana na próbę. Powstają konflikty, spontaniczność i radość zostaje zaburzona. Zajmując się coachingiem relacji i psychoterapią, staram się pomoc para odnaleźć harmonie, zaufanie, nauczyć się porozumiewać konstruktywnie jak również pielęgnować I dbać o związek.

Przyczyny kryzysu czy konfliktu małżeńskiego mogą być różne:

• odmienność potrzeb,

• stres związany z pracą,

• wychowywanie dzieci lub inne…

Przezwyciężenie owych trudności otwiera terapia dla małżeństw online. Psycholog dla par potrafi pomoc nawet jedna sesja rozwiążą trwające lata problemy w związku.

Coaching relacji dla par i nie tylko

Coaching relacji nie dotyczy tylko coachingu dla par ale naszych wszystkich  relacji z innymi. Tak na polu prywatnym jak i zawodowym. Dotyczy naszych relacji z najbliższymi np. rodziną, partnerem, dziećmi, przyjaciółmi lub znajomymi, sąsiadami, współpracownikami czy przełożonymi. Czasami te relacje nie są takie jak byśmy tego chcieli, nie czujemy się w nich komfortowo lub mamy jakiś konflikt i nie wiemy jak do niego podejść i sobie z tym poradzić. Czasami po po prostu chcemy polepszyć jakość tego kontaktu. Wielu z nas  z kolejki nie ma zbyt wielu bliskich i znajomych , czuje się samotnie i chce to zmienić. Pomogę Ci znaleźć przyczynę Twoich kłopotów i znajdziemy ich rozwiązanie tak by Twoje relacje stały się bardziej harmonijne i satysfakcjonujące.

Nie możemy przy tym wszystkim zapomnieć o najważniejszej relacji z samym sobą. Pomogę Ci zaopiekować się  sobą. Zadbać o Twoje zdrowie emocjonalne i mentalne, pomogę zmotywować Cię  do zadbania Twoje zdrowie fizyczne.

„Spotkali się, zakochali i żyli długo i szczęśliwie”.

Niestety taki scenariusz zdarza się najczęściej jedynie w hollywoodzkich filmach. Zarówno my jak i nasze związki zmieniają się z biegiem czasu. Nasze relacje rozwijają się, zmienia się ich dynamika i intensywność, ich charakter i głębia. Po jakimś czasie zawsze jest inaczej niż było na początku. Pytanie tylko czy sytuacja, w której się znaleźliście wam odpowiada? Jeśli nie, to jak byście chcieli, aby wyglądał wasz związek?

Psychoterapia dla par jako odpowiedź na Twoje potrzeby

Zadaniem coacha czy psychologa jest poprowadzenie małżeństwa ku harmonijnej i satysfakcjonującej dla obu stron relacji. Z moim wsparciem poznasz schematy zachowań, które przyczyniają się do konfliktów między Wami I co ważne możesz tego dokonać we własnym domu dzięki Terapii online dla par i małżeństw. Odważ się na zmianę i podejmij psychoterapię, by odnaleźć szczęście z partnerem!